Zdrowie i uroda2 Zdrowe gotowanie
Garnki Firmy ZEPTER
Przepisy Pani Ewy Smiech
Home Zdrowie Co to jest organizm? Przy kawie - nasz kacik towarzyski
Rola swiatla dla organizmu czlowieka Aparaty do swiatloterapi BIOPTRON
Przepisy naszych gosci
Wellness w Twoim domu !
Swiatloterapia Swiatloterapia w domu
Przepisy Zeptera
tani propan
Ryby -  zródlo zdrowia !

Wellnes w Twoim domu!

Bardzo modne ostatnio słowo : Wellness. Cóż kryje sią za tym pojęciem ?
Według definicji jest to styl życia, który ma zapewnić dobre samopoczucie, doprowadzić do harmonii pomiędzy ciałem a duchem i zmysłami.
Na czasie są odprężające kąpiele w płynach o zmysłowych , właśnie wellnessowych nazwach, których wcześniej nie słyszeliśmy. Płyny o zaskakujących, miłych zapachach, świece nadają relaksującego blasku, miękkie ręczniki i płaszcze kąpielowe sprawiają , że rzczywiście po takiej kąpieli czujemy się odświeżeni i zrelaksowani.

Tak naprawdę wellness jest niczym innym jak prowadzeniem higienicznego
trybu życia w połączeniu ze świadomie stosowanym relaksem. Nie trzeba od razu wydawać wielkich pieniędzy na artykuły wellnessowskie , żeby dobrze się poczuć.
Już nasze babcie i mamy doskonale wiedzieły, że nic tak nie odpręża jak kąpiel z dodatkiem soli zmiękczających czy olejów zapachowych.

Drogie Panie, nie stresujmy się cenami na produkty wellnessowskie. Zastąpmy je po prostu! Przy odrobinie cierpliwości znajdziemy w drogerii z pewnością doskonałe produkty bez etykietki wellness, ale za to tańsze i o identycznym działaniu.  Postarajmy się zadbać w naszej łazience o miły klimat, zapachy, ciepłą wodę w wannie... Przedtem iNacieszmy oczy przyroda!dźmy na długi spacer po ulubionym parku. Przy tym pamiętajmy o założeniu wygodnych butów i ubrania. Nasze ubranie powinno być lekkie, nieprzepuszczające wiatru i wody, ale jednocześnie “oddychające” , co oznacza, że powinno mieć właściwości transportowania wilgoci, którą produkuje nasze ciało w czasie ruchu, na zewnątrz. To chroni przed schłodzeniem np pleców i w efekcie przed przeziębieniem (szczególnie teraz zimą i wiosną). W czasie spaceru porzućmy myśli o pracy, o troskach, o chorobach sąsiadów... spacerujmy z uśmiechem i “pustą głową” , oddychajmy głęboko, cieszmy oczy przyrodą...

Po powrocie do domu wypijmy szklankę niegazowanej wody mineralnej, przygotujmy relaksującą kąpiel i nie zapomnijmy, że, aby tak naprawdę uzyskać równowagę między duchem i ciałem, obok systematycznego ruchu na świeżym, powietrzu i kąpieli relaksujących , musimy pamiętać o zdrowym odżywianiu!.

Dla poprawienia samopoczucia, a nawet do likwidacji jesienno - zimowych depresji, nie mowiąc już o skutecznym środku na migreny polecamy światłoterapię lampą Bioptrom . Używanie lampy Bioptrom to Wellness w Twoim domu!

 


Kontakt:

Niezależny dystrybutor
Krystyna Kaliszczyk
E-mail:

 
krysia@jaizdrowie.com
Tel: 058 302 27 87
Komórka: 0503 84 84 82

Gościcie Państwo na prywatnej stronie. Powstała ona z prywatnej inicjatywy.* Zamieszczane tu artykuły opierają się na naukowych tekstach zamieszczanych najczęściej w zagranicznych czasopismach, albo broszurach wydawanych przez zagraniczne kasy chorych*.
 Każdy kto che może pomóc w jej tworzeniu poprzez przesłanie nam swoich przepisów kulinarnych albo infromracji dotyczących ochrony zdrowia, zdrowego odżywiania się itp... Po sprawdzeniu każdy artykuł zostanie opublikowany.
E-mail: propozycje@jaizdrowie.com 


[Wellnes w twoim domu]

Webmaster: E-mail:
webmaster@jaizdrowie.com

Ostatnia aktualizacja:

08/05/12 10:31 

Archiwum1
rori

Kto chce podzielić się z nami własnymi przepisami kulinarnymi może dodać swój przepis tutaj... >>>>

Wakacje  w Gdansku
Flaga-polska-baner1