Zdrowie i uroda2 Zdrowe gotowanie
Garnki Firmy ZEPTER
Przepisy Pani Ewy Smiech
Home Zdrowie Co to jest organizm? Przy kawie - nasz kacik towarzyski
Rola swiatla dla organizmu czlowieka Aparaty do swiatloterapi BIOPTRON
Przepisy naszych gosci
Wellness w Twoim domu !
Swiatloterapia Swiatloterapia w domu
Przepisy Zeptera
tani propan
Ryby -  zródlo zdrowia !

Garnki Firmy Zepter to niezawodna pomoc nowoczesnej kobiety w czasie przygotowywania zdrowych posiłków !

Wok Wok z grilem Naczynie WOK, 3.0 l - Ř 30 cm Prawdziwa nowość - chińskie naczynie do przyrządzania niskokalorycznych potraw bogatych w witaminy i składniki odżywcze. WOK Zeptera różni się od WOK-a tradycyjnego. Posiada płaskie dno dostosowane do kuchenek gazowych i elektrycznych zamiast dna wypukłego (przeznaczonego do gotowania na kuchniach węglowych). Jest wykonany ze stali nierdzewnej - niezniszczalnej, a nie z żeliwa, które ulega przepaleniu. WOK Zeptera zaopatrzony jest w pokrywę i ruszt.

Garnek wysoki Garnek 5.8 l - Ř 20 cm; 2 uchwyty, wykonany jest z niezniszczalnej stali CrNi 18/10. Posiada wspaniały wzór i spełnia trzy podstawowe funkcje: służy do podawania, przygotowywania i przechowywania pożywienia. Akutermiczne dno umożliwia smażenie i duszenie mięsa bez używania tłuszczu. Potrawy nie przypalają się i zachowują swój naturalny smak. Nie jest konieczne także dodawanie soli. Naczynie umożliwia gotowanie potraw również bez wody, z zachowaniem wartości odżywczych, witamin i soli mineralnych. Posiada bardzo precyzyjny wskaźnik temperatury, trwałe i wygodne uchwyty, które nie nagrzewają się i nie parzą rąk.

Patelnia Patelnia 1.5 l - Ř 24 cm; 2 uchwyty; wykonana z niezniszczalnej stali CrNi 18/10. Naczynie o nowoczesnej linii, posiadające akutermiczne dno - umożliwiające smażenie potraw bez dodatku tłuszczu. Zastosowany proces technologiczny pozwala na przygotowywanie potraw w niskiej temperaturze, co gwarantuje oszczędność wydatkowanej energii do 70% (przy jednoczesnym zachowaniu wielu właściwości przetwarzanego pożywienia. Dzięki precyzyjnemu wskaźnikowi temperatury, możliwe jest przyrządzanie potraw na tzw. małym ogniu i w znacznie krótszym czasie, niż w naczyniach tradycyjnych. Rączki patelni nie nagrzewają się, dzięki czemu można bezpiecznie i komfortowo przygotowywać zdrowe posiłki

Szybkowar Syncro Clik 2 - pokrywa szybkowarowa - Ř 20 cm. Uniwersalna pokrywa o średnicy 20 cm wykonana ze stali CrNi 18/10. Syncro Click pozwala ugotować wiele potraw w dużo krótszym czasie (makaron w 3 minuty, groszek w 2 minuty, a gulasz w 15 minut). Estetyczna i łatwa w użyciu pokrywa oszczędzi czas gotowania do 80%, a energię do 60%. Nakładać ją można na wszystkie naczynia okrągłe o średnicy 20 cm /także patelnie/.

termostatKażde naczynie wyposażone jest w termokontroler.

     
  Zostań współpracownikiem Firmy Zepter !!!
 Skontatkuj się z nami! Nie zwlekaj!

Naczynie krolewskie Kopie2Bardzo piękne i bardzo praktyczne naczynie o średnicy 28 cm i pojemności 4,9 litra Patelnia Królewska idelana do przyrządzania takich potraw jak : kartacze nadziewane mięsem, pyzy, gołąbki, zrazy wołowe.. Patelnia królewska może zastąpić piekarnik!!!. Swietnie przyrządza się w niej zapiekanki rybne, schab po staropolsku. Patelnia Królewska zastąpi prodiż! Można w niej piec ciasta, a nawet chleb i bułki
Patelnia królewska przyda się nawet na campingu!
Można w niej gotować kilka potraw jednocześnie! Z jednej strony wieprzowinę , z drugiej strony cielęcinę a dla wszystkich w środku ziemniaki i warzywa. Wypukła przykrywka patelni może służyć nam jako patera na owoce, albo miska na sałatki!!!!


Kontakt:

Niezależny dystrybutor
Krystyna Kaliszczyk
E-mail:

 
krysia@jaizdrowie.com
Tel: 058 302 27 87
Komórka: 0503 84 84 82

Gościcie Państwo na prywatnej stronie. Powstała ona z prywatnej inicjatywy.* Zamieszczane tu artykuły opierają się na naukowych tekstach zamieszczanych najczęściej w zagranicznych czasopismach, albo broszurach wydawanych przez zagraniczne kasy chorych*.
 Każdy kto che może pomóc w jej tworzeniu poprzez przesłanie nam swoich przepisów kulinarnych albo infromracji dotyczących ochrony zdrowia, zdrowego odżywiania się itp... Po sprawdzeniu każdy artykuł zostanie opublikowany.
E-mail: propozycje@jaizdrowie.com 


[Home] [Zdrowie] [Rola swiatla] [Zdrowe gotowanie] [Cholesterol] [Rori] [Archiwum]

Webmaster: E-mail:
webmaster@jaizdrowie.com

Ostatnia aktualizacja:

08/05/12 10:31 

Archiwum1
rori

Kto chce podzielić się z nami własnymi przepisami kulinarnymi może dodać swój przepis tutaj... >>>>

Wakacje  w Gdansku
Flaga-polska-baner1